Arbana Xharra i ofendon rënd muslimanët

Kryeredaktorja e gazetës Zëri, Arbana Xharra, ka ofenduar rënd disa të rinj muslimanë, të cilët shpërndanë sot fletushka për Profetin Muhamed (alejhis-selam) në sheshin “Nënë Tereza”.

Ajo, përmes një postimi në Facebook, ka shfaqur urrejtjen e saj të madhe ndaj fesë islame, duke i quajtur ata qelbësira dhe duke e krahasuar shpërndarjen e fletushkave me pjesëmarrje në luftën e Sirisë.

Më poshtë mund ta shihni të plotë postimin e saj në facebook./Shembulli/

 

Më të lexuarat