Turqia sot (Foto)

Mediet raportojnë se numri i të vrarëve gjatë natës së mbrëmshme të përpjekjes për grusht-shtet në Turqi janë vrarë së paku 90 veta, dhe 1500 njerëz janë arrestuar.

Por sot, siç shihet edhe në foto të marra nga Reuters, duket se situata është qetësuar, ndonëse ende ka kaos të madh në rrugë.


Lajme tjera

Error: No articles to display

Më të lexuarat